Szkoła rodzenia

Szkoła rodzenia MammaMed zaprasza przyszłe mamy!

Nowoczesna szkoła rodzenia MammaMed to miejsce dla kobiet, które chcą przygotować się do porodu i zdobyć praktyczną oraz teoretyczną wiedzę z zakresu opieki nad noworodkiem. Oferowana przez nas edukacja przedporodowa obejmuje zajęcia, prowadzone przez doświadczoną położną. Spotkania odbywają się w małych grupach, co pozwala na spokojnie przyswoić wiedzę i pod okiem położnej udoskonalić umiejętności praktyczne. Nasza szkoła rodzenia we Wrocławiu stanowi przestrzeń, przyjazną rodzinie – w kursie mogą brać udział przyszłe mamy oraz tatusiowie. Zajęcia są bezpłatne, dlatego jeżeli zamieszkujesz Wrocław, skontaktuj się z nami. Znajdziemy dogodny termin spotkań, podczas których dowiesz się wszystkiego na temat porodu i połogu. Zapraszamy!

 

Edukacja przedporodowa dla Ciebie - w mieście Wrocław


Przygotowanie do porodu

Świadomi rodzice to spokojni rodzice. Podczas spotkań w naszej szkole rodzenia przygotujemy Was do porodu i do opieki nad noworodkiem. Znajdujemy się we Wrocławiu – to tutaj każda kobieta, która ukończyła 21. tydzień ciąży może skorzystać ze wsparcia, jakie oferujemy w ramach NFZ. Nasza szkoła rodzenia jest bezpłatna, a każda Pacjentka ma możliwość umówienia dodatkowych, indywidualnych zajęć z położną. Cena takiego spotkania zależy od miejsca ich przeprowadzenia (w gabinecie lub w domu): sprawdź szczegółowy cennik.
Jeśli interesuje Cię weekendowa szkoła rodzenia Wrocław to odpowiednie miejsce, by odbyć taki kurs. Daj nam znać, jaka forma zajęć będzie dla Ciebie najlepsza, a my znajdziemy rozwiązanie. Z naszą pomocą przygotowanie do porodu będzie przyjemnym czasem, który pomoże Ci zachować spokój na ostatniej prostej do spotkania z Twoim dzieckiem.

Zapisz się do naszej szkoły rodzenia we Wrocławiu już dziś

Matka zajmująca się noworodkiem
 
Szkoła rodzenia

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do porodu. Dlatego robimy co w naszej mocy, aby edukacja przedporodowa w MammaMed była kompleksowa. Zajęcia prowadzi położna środowiskowa, posiadająca obszerną wiedzę dotyczącą technik porodu, oddychania przy porodzie, jak też łagodzenia bólu podczas narastających skurczy. Liczne pozytywne opinie zadowolonych Pacjentek utwierdzają nas w przekonaniu, że szkoła rodzenia MammaMed to znakomite miejsce dla kobiet, chcących dowiedzieć się wszystkiego o porodzie i opiece nad maluszkiem. Zarówno weekendowa szkoła rodzenia, jak i tradycyjny kurs – cykl spotkań – dostarczą Ci rzetelnej wiedzy. Podczas zajęć zdobędziesz też umiejętności praktyczne: nauczysz się trzymać, przewijać i kąpać noworodka. Z naszą pomocą z łatwością skompletujesz wyprawkę i domową apteczkę. Dowiesz się też, jak dbać o siebie po porodzie, aby szybko wrócić do formy i mieć siłę, by opiekować się dzieckiem. Siedziba naszej szkoły rodzenia mieści się we Wrocławiu, przy ul. Inżynierskiej. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

 

Czekamy na Ciebie - zadzwoń i zapisz się już dziś!

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook