Prywatne usługi położnicze

Serdecznie zapraszamy do Centrum MammaMed, które oferuje szeroki zakres usług w ramach opieki położnej.

Oferujemy:

  • wizyty patronażowe
  • doradztwo laktacyjne
  • ktg
  • opiekę w czasie ciąży
  • szkołę rodzenia- KURS WEEKENDOWY - 2 dni po 3h za 550 zł

PROGRAM SZKOŁY RODZENIA-kliknij

W naszym Centrum MammaMed świadczymy usługi związane z szeroko pojętym położnictwem. Dopasowaliśmy ofertę w taki sposób, aby każda nasza pacjentka otrzymała opiekę na wysokim poziomie oraz mogła świadomie i spokojnie przygotować się do porodu. Spowoduje to, że ciąża będzie przebiegać bez lęków przyszłej matki, a pierwsze dni na zawsze pozostaną w jej pamięci.

Bogata oferta dla kobiet w ciąży i nie tylko

Świadczymy szereg usług związanych z opieką położnej. Nasze pacjentki mogą liczyć na kompleksową pomoc w trakcie trwania ciąży, ale też wziąć udział w zajęciach w szkole rodzenia. Przyszłe mamy mogą skorzystać także z badania KTG, aby zyskać pewność, że serce dziecka bije w prawidłowy sposób. Już po porodzie prowadzimy również wizyty patronażowe, a w razie potrzeby udostępniamy kolejną naszą usługę, czyli doradztwo laktacyjne, aby przekazać wiedzę na temat karmienia piersią i kwestii z tym związanych. Jak widać, nie ma dla nas obcych tematów, toteż każda przyszła matka powinna zdecydować się na zaufanie jednej z naszych położnych.

Usługi prywatnej położnej we Wrocławiu

Wyrozumiałość, pogoda ducha, doświadczenie i kierunkowe wykształcenie to wszystko, czym cechuje się każda nasza prywatna położna Wrocław to miejsce, gdzie przyjmujemy nasze pacjentki oraz tam też zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasz personel ceniony jest także za to, że zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów, dzięki czemu kobieta w ciąży może poczuć, że tak ważna dla niej sprawa, czyli życie jej dziecka — jest w godnych zaufania rękach.

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook