Oferta

Mamma Med Centrum Opieki Ginekologiczno-Położniczej to miejsce zapewniające kompleksową i fachową pomoc medyczną z zakresu ginekologii kobietom w każdym wieku.

W przyjaznej atmosferze, z życzliwym i indywidualnym podejściem dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie z zakresu:

  • konsultacji ginekologicznych;

  • badań USG; 

  • diagnostyki prenatalnej;

  • prowadzenia ciąży;

  • antykoncepcji;

  • cytologi płynnej;

  • diagnostyki zaburzeń hormonalnych.


 

Centrum Opieki Ginekologiczno-Położniczej MammaMed powstało z myślą o upowszechnieniu dobrych praktyk lekarskich w zakresie zdrowia kobiet. Zapewniamy kompleksową opiekę zgodną z aktualną wiedzą medyczną. W kwestii takiej, jak ginekolog Wrocław prywatnie jesteśmy jedną z najnowocześniejszych placówek. Dlatego można się do nas zgłosić w każdej sprawie, od doboru antykoncepcji, przez prowadzenie ciąży aż po zaawansowaną diagnostykę.

Wizyty u ginekologa we Wrocławiu prywatnie

Jako prywatny ośrodek jesteśmy wyczuleni na potrzeby naszych pacjentek i do każdej z nich podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy profesjonalną, ale też przyjazną atmosferę. Zależy nam, aby pacjentki poczuły się zachęcone do regularnych wizyt u specjalisty.

Podstawą do zachowania dobrego zdrowia stanowią okresowe badania. Najlepiej robić je przynajmniej raz w roku. Dzięki takiej kontroli można szybko zareagować w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów ze zdrowiem. Część chorób rozwija się długo i niezauważalnie bez badań, dlatego regularność jest tak ważna – potwierdzi to każdy lekarz ginekolog we Wrocławiu. Precyzyjna diagnostyka umożliwia nam podjęcie właściwych kroków w dalszym postępowaniu medycznym.

W naszym gabinecie dzielimy się nie tylko bieżącą wiedzą medyczną, ale też poradami dotyczącymi jak najdłuższego zachowania zdrowia. Oprócz tego zapewniamy edukację przedporodową oraz wsparcie położnicze.

Sprawdzony ginekolog Wrocław Grabiszyńska

MammaMed jest w miarę nowym miejscem na mapie Wrocławia, ale nasz zespół złożony jest ze znakomitych specjalistów. Jesteśmy w stanie zaoferować znacznie więcej niż inne tego typu placówki. Zapraszamy do odwiedzenia nas w siedzibie MammaMed znajdującej się bardzo blisko ulicy Grabiszyńskiej, przy ul. Inżynierskiej 47a. Dogodny dojazd (także komunikacją miejską) jest znacznym ułatwieniem dla naszych pacjentek.

Jeśli interesuje cię doświadczony i profesjonalny lekarz ginekolog Wrocław jest miejscem, w którym możesz takiego znaleźć. Serdecznie zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie.

Nasz zespół: 

  dr n.med. Joanna Tlolka 

Dr n. med. Joanna Tlolka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dyplom oraz tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2003 roku. Następnym krokiem w jej karierze zawodowej było podjęcie specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii i Położnictwa przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Ukończyła ją w 2012 roku. W tym samym roku obroniła pracę doktorską otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. Jest współautorką licznych publikacji naukowych pojawiających się m.in. w czasopiśmie Ginekologia i Położnictwo. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych organizowanych między innymi przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. 

Dr n.med. Joanna Tlolka zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych. Przeprowadza takie badania jak kolposkopia, cytologia, test PAPP-A, badanie piersi (w tym USG) oraz badanie ginekologiczne wraz z  USG dopochwowym. 

Konsultacje odbywają się we:

Wtorki od godziny 9:00

środy od godziny 12:00

 

Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną prosimy o przychodzenie na wizyty bez osób towarzyszących.
 

Rejestracji można dokonać:

Osobiście: w recepcji przy ulicy Inżynierskiej 47a lok U22 we Wrocławiu w godz. 9 – 16.

Telefonicznie: 510-100-058

Pocztą elektroniczną: biuro@mammamed.pl

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook