Bezpłatna szkoła rodzenia Wrocław

Ciąża to wyjątkowy okres, podczas którego kobieta odczuwa skrajne emocje. Z jednej strony ogromną radość wynikającą z przyjścia na świat dziecka, z drugiej natomiast niepokój wynikający głównie z niewiedzy i obawy przed czymś nowym.

Dużo łatwiej przejść przez ten okres z pomocą doświadczonej położnej, która najlepiej jak potrafi pomoże nam się przygotować do roli rodziców.

Zapraszamy Panie od 21 tygodnia ciąży na pierwszy bezpłatny kurs edukacji przedporodowej w ramach NFZ, składający się z cyklu spotkań poruszających tematykę ciąży, porodu i opieki nad noworodkiem.

 

Po ukończeniu kursu zapraszamy nasze pacjentki na indywidualne spotkania z położną, w celu dalszej kontroli ciąży i rozwiania wszelkich pozostałych wątpliwości.

Możliwość przygotowywania się do tak ważnego momentu jakim jest poród, z pomocą wykwalifikowanej położnej jest prawem każdej kobiety, a jednocześnie wielkim przywilejem, o którym duża część kobiet nie wie. W trakcie odbywających się w życzliwej atmosferze zajęć, przyszłe mamy będą miały możliwość wymiany doświadczeń, skonsultowania wątpliwości i poszerzenia zarówno teoretycznej jak i praktycznej wiedzy dotyczącej czekającego je porodu. 

 

Czekamy na Ciebie - zadzwoń i zapisz się już dziś! 

Bezpłatna szkoła rodzenia Wrocław

Oczekiwanie na przyjście na świat potomka to cudowny, ale i trudny okres. U wielu kobiet wiąże się on z dużymi obawami o to, czy odnajdą się w nowej rzeczywistości oraz czy będą umiały zapewnić dziecku właściwą opiekę. Wcześniej z takimi rozterkami musiały borykać się same, dziś mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanych specjalistów. Wystarczy dołączyć do jednej z grup zajęciowych w szkole rodzenia, w ośrodku zajmującym się pomocą parom spodziewającym się dziecka.

Szkoła rodzenia Wrocław

Celem, jaki stawia sobie szkoła rodzenia, jest przekazanie uczestnikom niezbędnych informacji na temat porodu oraz prawidłowej opieki nad noworodkiem. Dzięki zajęciom przyszli rodzice będą wiedzieć, w jaki sposób przygotować kobiece ciało do narodzin dziecka i jak wyglądają poszczególne fazy porodu. Zapoznają się z zagadnieniem połogu wraz z wiążącymi się z tym okresem wymogami. Dokształcą się w zakresie pielęgnacji maluszka, ale też adaptacji go do życia poza brzuchem mamy. Szkoła rodzenia stanie się dla nich wsparciem nie tylko w czasie ciąży – opanowaną na zajęciach wiedzę będą stosować w praktyce każdego dnia.

Osobom zainteresowanym programami, jakie oferuje szkoła rodzenia Wrocław zapewnia dostęp do wyspecjalizowanych placówek. Różnorodność prowadzonych w nich warsztatów pozwoli każdej parze wybrać kurs najbardziej odpowiadający jej potrzebom.

Bezpłatna szkoła rodzenia

Chętni do udziału w tego typu instruktażu mogą skorzystać z usług jednego z licznych prywatnych ośrodków. Istnieje także możliwość ukończenia zajęć w bezpłatnej szkole rodzenia, realizującej program w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Szkolenia dają uczestnikom dostęp do darmowej edukacji przedporodowej prowadzonej przez doświadczone położne.

Jeżeli chcą Państwo zapisać się do placówki takiej jak bezpłatna szkoła rodzenia Wrocław to idealne miasto. Znajduje się w nim wiele ośrodków prowadzących lekcje z zakresu przygotowania do porodu i opieki nad dzieckiem. Na cykl spotkań poświęconych wdrożeniu do macierzyństwa można się zgłaszać od 21. tygodnia ciąży.

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook
google