Położnictwo

Okres ciąży, poród oraz opieka nad noworodkiem to najpiękniejsze chwile w życiu kobiety. Żeby te chwile były wyjątkowe i pozostawiły tylko miłe wspomnienia, warto zadbać o odpowiednie wsparcie. Nasza położna pomoże Ci uniknąć niepotrzebnego stresu, a dodatkowo chętnie podzieli się swoją wiedzą wraz z doświadczeniem. Oprócz tego wprowadzi Cię w zagadnienia sztuki rodzicielskiej, ale też nauczy dbać o swoje ciało oraz psychikę. Gdy dziecko będzie już na świecie, położna pokaże jak się nim zajmować.

Dlaczego MammaMed?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet spodziewających się pierwszego dziecka, jak i do doświadczonych matek. Wiemy, że każda ciąża oraz poród jest niepowtarzalnym, cudownym doświadczeniem. Podaruj sobie komfort w tym wyjątkowym czasie. W MammaMed zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo, a także dyskrecję. Oprócz tego nasza klinika korzysta z najnowszych metod i technik prowadzenia ciąży, ale też do nowoczesnego sprzętu medycznego. Gdy masz wiele pytań czy wątpliwości osoba, która Cię nie zawiedzie to nasza położna Wrocław oferuje wiele usług prywatnych gabinetów położniczych, jednak nasza propozycja jest wyjątkowa. Kompleksowo otaczamy opieką przyszłe i świeżo upieczone mamy. Dysponujemy dogodnymi terminami wizyt, elastycznym grafikiem, który dopasujemy do Twoich potrzeb.

Oferujemy w gabinecie MammaMed usługi z zakresu:

  • opieki nad kobietą w ciąży i połogu,
  • badań KTG,
  • prywatnej Szkoły Rodzenia,
  • edukacji przedporodowej w ramach NFZ,
  • nauki samobadania piersi,
  • poradni laktacyjnej,
  • pobierania krwi na badania,
  • kontroli wagi, ciśnienia i tętna,
  • wizyt patronażowych po porodzie.

MammaMed to ludzie z pasją

Nasza starannie dobrana kadra składająca się wyłącznie z doświadczonych, pełnych życzliwości i empatii lekarzy, pielęgniarek, a także położnych z Wrocławia, zadba w każdym momencie o Twój komfort oraz dobre samopoczucie. Zdobędziemy Twoje zaufanie naszą opiekuńczością, serdecznością oraz profesjonalizmem.

Zadbaj o to, aby dać sobie, a także swojemu maleństwu wszystko to, co najlepsze od samego początku waszej wspólnej drogi. Zapraszamy wszystkie kobiety, które szukają wsparcia położnej we Wrocławiu.

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook