Diagnostyka

Zapraszamy do punktu pobrań laboratoryjnych.
 
 
W naszym Centrum bez kolejek i w miłej atmosferze wykonasz badania laboratoryjne. W MammaMed wykonasz szereg badań diagnostycznych, prenatalnych czy genetycznych. W tym zakresie współpracujemy z firmą Diagnostyka, która dzięki swojej szerokiej bazie laboratoryjnej wykonuje całe spektrum badań w szybkim czasie. Wyniki mozna odebrać online lub u nas w placówce.
 
Punkt pobrań czynny od poniedziałku do piątku w godz: 9:00 - 12:00
?

Niezmiernie ważną sprawą w okresie planowania ciąży oraz podczas jej trwania jest regularne wykonywanie morfologii krwi. Przed podjęciem decyzji o powiększeniu rodziny warto umówić się na wizytę u ginekologa, aby zbadać stan narządów rodnych, sprawdzić, czy nie występuje infekcja i zrobić badania krwi. W kwestii takiej jak badania laboratoryjne Wrocław jest jednym z miast, które posiada punkty pobrań laboratoryjnych z szeroką ofertą usług. W placówce MammaMed wykonujemy badania diagnostyczne, prenatalne i genetyczne. We współpracy z firmą Diagnostyka zapewniamy wiarygodność wyników, które w szybkim czasie można odebrać osobiście lub online. Dbamy, aby każda pacjentka czuła się komfortowo, a wizyta odbyła się przyjaznej atmosferze. Ważnym badaniem zalecanym przez lekarzy jest cytologia Wrocław, w którym opieka ginekologiczna jest na wysokim poziomie, ma do zaoferowania gabinety z kompleksową diagnostyką oraz nowoczesnym sprzętem medycznym. U nas wykonasz badanie cytologiczne bezboleśnie, a przy tym w komfortowych warunkach.

Badania prenatalne – kiedy należy je przeprowadzić?

Dla przyszłych rodziców zdrowie maluszka to priorytet. Aby sprawdzić, czy płód rozwija się prawidłowo, warto skorzystać z przeprowadzanych u nas badań prenatalnych Wrocław oferuje profesjonalne usługi w zakresie specjalistycznych badań płodu. Według Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników badania prenatalne powinno się przeprowadzić pomiędzy 10. a 14. tygodniem ciąży. W szczególności badaniu powinny się poddać kobiety po 35. roku życia oraz w przypadku, jeśli:

  • w rodzinie występowały choroby genetyczne,
  • kobieta urodziła już dziecko z wadą genetyczną lub rozwojową,
  • obecne wyniki badania USG oraz inne, wykonywane standardowo w okresie ciąży, są nieprawidłowe,
  • ciąża jest poczęta metodą in vitro.

Wiedza o stanie zdrowia nienarodzonego dziecka na wczesnym etapie ciąży pozwala rodzicom na oswojenie się z informacją, odpowiednie przygotowanie do narodzin oraz, o ile istnieje taka możliwość, przeprowadzenie odpowiednich zabiegów w okresie ciąży.

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook