Ginekologia

Mamma Med Centrum Opieki Ginekologiczno-Położniczej to miejsce zapewniające kompleksową i fachową pomoc medyczną z zakresu ginekologii kobietom w każdym wieku.

W przyjaznej atmosferze, z życzliwym i indywidualnym podejściem dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie z zakresu:

  • konsultacji ginekologicznych;

  • badań USG; 

  • diagnostyki prenatalnej;

  • prowadzenia ciąży;

  • antykoncepcji;

  • cytologi płynnej;

  • diagnostyki zaburzeń hormonalnych.


 

Nasz zespół: 

  dr n.med. Joanna Tlolka 

Dr n. med. Joanna Tlolka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dyplom oraz tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2003 roku. Następnym krokiem w jej karierze zawodowej było podjęcie specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii i Położnictwa przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Ukończyła ją w 2012 roku. W tym samym roku obroniła pracę doktorską otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. Jest współautorką licznych publikacji naukowych pojawiających się m.in. w czasopiśmie Ginekologia i Położnictwo. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych organizowanych między innymi przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. 

Dr n.med. Joanna Tlolka zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych. Przeprowadza takie badania jak kolposkopia, cytologia, test PAPP-A, badanie piersi (w tym USG) oraz badanie ginekologiczne wraz z  USG dopochwowym. 

Konsultacje odbywają się we:

Wtorki od godziny 14:30 
 

Rejestracji można dokonać:

Osobiście: w recepcji przy ulicy Inżynierskiej 47a lok U22 we Wrocławiu w godz. 9 – 16.

Telefonicznie: 510-100-058

Pocztą elektroniczną: biuro@mammamed.pl

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook
google