Bezpłatna Szkoła Rodzenia

Ciąża to wyjątkowy okres, podczas którego kobieta odczuwa skrajne emocje. Z jednej strony ogromną radość wynikającą z przyjścia na świat dziecka, z drugiej natomiast niepokój wynikający głównie z niewiedzy i obawy przed czymś nowym.

Dużo łatwiej przejść przez ten okres z pomocą doświadczonej położnej, która najlepiej jak potrafi pomoże nam się przygotować do roli rodziców.

Zapraszamy Panie od 21 tygodnia ciąży na pierwszy bezpłatny kurs edukacji przedporodowej w ramach NFZ, składający się z cyklu spotkań poruszających tematykę ciąży, porodu i opieki nad noworodkiem.

 

Po ukończeniu kursu zapraszamy nasze pacjentki na indywidualne spotkania z położną, w celu dalszej kontroli ciąży i rozwiania wszelkich pozostałych wątpliwości.

Możliwość przygotowywania się do tak ważnego momentu jakim jest poród, z pomocą wykwalifikowanej położnej jest prawem każdej kobiety, a jednocześnie wielkim przywilejem, o którym duża część kobiet nie wie. W trakcie odbywających się w życzliwej atmosferze zajęć, przyszłe mamy będą miały możliwość wymiany doświadczeń, skonsultowania wątpliwości i poszerzenia zarówno teoretycznej jak i praktycznej wiedzy dotyczącej czekającego je porodu. 

 

Czekamy na Ciebie - zadzwoń i zapisz się już dziś! 

ul.Inżynierska 47a/U22
53-229 Wrocław
MammaMed
facebook
google